DEN 2021

ARCHIWUM > 2021/2022

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu był dniem, w którym uroczyście żegnaliśmy się z pracownikami odchodzącymi na emeryturę: Panią Krystyną Korneszczuk oraz Pana Tadeusza Rachubika. W imieniu uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły słowa uznania i podziękowania za pracę przekazała wicedyrektor Barbara Banaszczyk. Na uroczystość przybyli również: wójt Gminy Wohyń Pan Tomasz Jurkiewicz, sekretarz gminy Pani Agnieszka Buch, kierownik ZAS w Wohyniu Pan Robert Rosiński oraz przewodniczący rady rodziców Pani Anna Gadamska. Ten dzień był również okazją do uhonorowania nauczycieli nagrodami dyrektora szkoły, a dyrektorów nagrodami wójta. Pani Monika Panasiuk na uroczystości z Panią Kurator Teresą Misiuk, z rąk wicewojewody Pana Roberta Gmitruczuka za pracę na rzecz środowiska nauczycielskiego otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej, a wicedyrektor Barbara Banaszczyk nagrodę Lubelskiego Kuratora Oświaty.

B. Banaszczyk