DEN 2022

WYDARZENIA

Tak świętowaliśmy DEN w naszej szkole uczniowie klasy 7 wraz z wychowawcą i chórkami szkolnymi „Iskra” i „Raczki” przygotowali koncert wokalno-instrumentalny. Na naszej szkolnej uroczystości gościliśmy władze gminy, obecnych i emerytowanych nauczycieli i pracowników administracji i obsługi szkoły. Do koncertu życzenia dołączył Samorząd Uczniowski. Dodatkowym elementem naszego świętowania był przygotowany film z uczniami klasy 5 a, którzy tego dnia mieli wycieczkę, więc osobiście nie mogli wystąpić w koncercie, ale swoje najszczersze życzenia przekazali śpiewająco! Wszystkim jeszcze raz ślemy gorące życzenia zdrowia i pomyślności, dla pracujących dodatkowo energii i zadowolenia z pracy, a wszystkim uczniom radości, sukcesów w nauce i zadowolenia ze swoich nauczycieli.

- Elżbieta T.

FILM: https://youtu.be/POT-jvRtPv4