Mikołajki - wspomnienia

S.U.Gimnazjum > 2017/2018

Święty Mikołaj

06 grudnia 2017r. Samorząd Uczniowski Gimnazjum zorganizował w szkole akcję Św. Mikołaja. Przewodniczący SU Gimnazjum Adrian Kłoczko w przebraniu Św. Mikołaja odwiedził wszystkich uczniów całego Zespoły Szkół w Wohyniu. Dzięki finansowemu wsparciu naszego sklepiku szkolnego opiekun SU p. Anna Rożen zakupiła dla wszystkich klas słodkie upominki, które zostały rozdane przez Św. Mikołaja oraz towarzyszących mu elfów: Michała Mironiuka, Karoliny Daniłkiewicz i Mileny Uchaniuk.
   W tym dniu również przeprowadzono akcję z inicjatywy klasy II a Gimnazjum tzw. „mikołajkowych czapek”! Konkurs wygrała kl. IIa Gimnazjum i kl. III a Szkoły Podstawowej.  W obu klasach 100% uczniów miało na głowach czerwone czapki Mikołaja.

Milena Uchaniuk 2 A Gim.