Naszym Mamom...

ARCHIWUM > 2020/2021

Naszym Mamom w dniu ich święta

Uczniowie naszej szkoły podjęli wyzwanie projektowe „Kwiatek dla mamy”. Począwszy od klasy trzeciej po siódmą, każdy chętny uczeń mógł przygotować „Kwiatek dla mamy” w wersji papierowej, elektronicznej, a nawet „żywej”, czyli sadzonki. Młodsze klasy częściej wybierały formę papierową, zaś starsi uczniowie bardziej profesjonalne narzędzia komputerowe. Klasa piąta podjęła się wersji sadzonkowej każdy uczeń posadził własną szczepkę kwiatka, którą to przygotował do wręczenia mamie w dniu jej święta, dowolnie ozdabiając osłonkę na doniczkę. Akcję sadzenia upamiętniają załączone fotografie. Efektem prac graficznych jest filmik, na którym prezentujemy prace uczniów, którzy podjęli się realizacji zadania projektowego życzymy miłego oglądania. Mamom życzymy zdrowia i energii do pokonywania trudności dnia codziennego oraz czerpania radości z każdego działania podejmowanego dla rodziny i samej siebie. Niech dzieci i młodzież zdrowo rosną i przynoszą Wam radość i dumę.

Link do wideoprezentacji

/ET/