„Pomóż dzieciom przetrwać...”

ARCHIWUM > 2017/2018

W ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę" Szkolne Koło PCK i Caritas zorganizowało w dniach 15 21 grudnia 2017r. zbiórkę artykułów żywnościowych. Ze zgromadzonych produktów zostały przygotowane przez uczniów paczki żywnościowe, które trafiły do sześciu potrzebujących rodzin z naszego środowiska szkolnego. Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się, kolejny już raz, do naszej akcji charytatywnej. W zorganizowanie akcji i jej podsumowanie aktywnie włączyli się uczniowie kl. VII „a” i „b”  oraz IV„a”  i grupa świetlicowa kl. III gimnazjum przygotowując pudełka na produkty do każdej pracowni, zbierając przyniesione dary i pakując paczki.
    Bardzo serdecznie Wam kochani dziękujemy. Liczymy na zaangażowanie w przyszłym roku oraz aktywne włączanie się w akcje charytatywne organizowane w naszej szkole.

Agnieszka Juszczyńska, Iwona Babicz-Kalinowska i Elżbieta Korniecka