Wycieczka - park linowy

ARCHIWUM > 2015/2016

14 czerwca 2016r. celem podróży kl. VIb był park linowy w Jedlance. Wyjechaliśmy tam pod opieką naszej wychowawczyni pani Edyty Uchaniuk i p. Agnieszki Juszczyńskiej. Pojechały z nami również mamy p. Dorota Skocz i p. Renata Czeczko. Pierwszym punktem pobytu były zabawy w wiosce indiańskiej. Poznaliśmy obyczaje Indian, bawiliśmy się w przeciąganie liny, strzelanie z łuku, szukanie schowanych piórek. Później oczekiwane od dawna zabawy w parku linowym. Przeszkoleni, pełni wiary we własne siły, pokonywaliśmy kolejne trasy. Zmagania na wysokościach utrudniał nam deszcz, ale nie daliśmy się. Wszyscy zaliczyli wybrane przez siebie szlaki. Po smacznym obiedzie, nieco przemoczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu. Większość z nas już marzy  o kolejnym wyjeździe do parku linowego.

Ania Juszczyńska, kl.VIb