Stypendium dla ucznia

ARCHIWUM > 2021/2022

Na sesji Rady Gminy Wohyń, 31 sierpnia 2021 r. odbyło się po raz pierwszy w historii, uroczyste wręczenie stypendiów Wójta Gminy Wohyń za wyniki w nauce i osiągnięcia naukowe. Aby otrzymać niniejsze wyróżnienie uczeń musiał spełnić następujące warunki: uzyskać średnią ocen na koniec roku szkolnego co najmniej 5,25 lub być laureatem/finalistą zawodów i konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego bądź ogólnopolskiego. W asyście rodziców, dyrektora szkoły Pani Anny Teresy Kowalczyk, przewodniczącego Rady Gminy Wohyń Pana Krzysztofa Barszczewskiego, z rąk wójta Pana Tomasza Jurkiewicza stypendia otrzymali:
Aleksandra Grzywaczewska, Hanna Denisiuk, Natalia Dołęgowska, Róża Kazubek, Milena Kocko, Zofia Kowalczyk, Antonina Krawiec, Aleksandra Parać, Aleksander Petkowicz, Maria Rożen, Aleksandra Samczuk, Julia Tokarska, Gabriela Trochimiak, Milena trościańczyk, Karina Wiśniewska, Maksymilian Woszczak Martyna Zderkiewicz.
Brawo młodzieży. Życzymy Wam wielu możliwości do odczuwania dumy z własnych osiągnięć - nauczyciele