ARCHIWUM > 2017/2018

Od dziewięciu lat społeczność szkoły przygotowuje ołtarz na Boże Ciało oraz aktywnie uczestniczy w procesji ulicami Wohynia. Pracami przy ubieraniu ołtarza koordynowała p. Iwona Babicz-Kalinowska i p. Anna Tchorzewska. W ubieranie ołtarza zaangażowali się również: Agnieszka Juszczyńska , Renata Czeczko, Joanna Kubaczyńska, Barbara Banaszczyk, Jolanta Chacewicz, Monika Panasiuk, Katarzyna Ossowska, Barbara Wołosowicz, Anna Kowalczyk, Ryszard Kowalczyk, Krystyna Chrostowska, Dariusz Rożen. Kwiaty do ołtarza przynieśli uczniowie, nauczyciele, rodzice. Brzózki, tak jak w latach ubiegłych, przywieźli pracownicy Pryzmatu. Podczas procesji grali  werbliści pod kierunkiem pani Elżbiety Tarasiuk, szedł Poczet Sztandarowy, panie katechetki Renata Czeczko i Elżbieta Korniecka opiekowały się uczniami, którzy nieśli poduszeczki, różaniec, figurki, sypaczkami. Pięknie prezentowały się dzieci z przedszkola w strojach ludowych.

Agnieszka Juszczyńska