Dzień Wiosny

ARCHIWUM > 2018/2019

Moda inspiruje i wyzwala talenty!

Tradycją naszej szkoły jest, aby w DNIU WIOSNY uczniowie mogli ciekawie spędzić czas w szkole, a nie na wagarach. Organizacją i pomysłowością tego dnia zajmują się uczniowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem. Każdego roku są więc inne atrakcje. W bieżącym roku hasłem przewodnim imprezy wiosennej było „Moda inspiruje, i wyzwala talenty.” Zaangażowanie uczniów z każdego poziomu edukacyjnego okazało się ogromne. Nie tylko pokazy mody wiosennej były hitem wygrywał słodkości każdy uczestnik, ale też talentów artystycznych nie zabrakło były śpiewy solo i zespołowe, gra na instrumentach oraz taniec. Nad wszystkim czuwała tegoroczna organizatorka i opiekun SU p. Iwona Babicz-Kalinowska, a całą oprawą i konferansjerką zajęły się uczennice klasy 7 b.
   Za wytrwałość i cierpliwość - nie tylko na tej imprezie szkolnej, podziękowania należą się chłopakom od sprzętu nagłośnieniowego, którzy często w napiętej sytuacji muszą zachować stoicki spokój, i starać się realizować swoje obowiązki jak najlepiej potrafią
tak trzymać chłopaki!!!

red. Elżbieta Tarasiuk