Dzień Dziecka w Lublinie

ARCHIWUM > 2016/2017

Dzień Dziecka w Lublinie

W dniu 1 czerwca 2017 r. z okazji Dnia Dziecka odbyła się wycieczka do Lublina. W wycieczce wzięli udział uczniowie z klasy VI. Naszymi opiekunami były: pani Elżbieta Tarasiuk – nasza wychowawczyni i pani Monika Panasiuk. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od tajemniczych pokoi, z których musieliśmy się wydostać, poprzez rozwiązanie zagadek i otworzenie dużej ilości tajemniczych skrzynek. Nie było to takie łatwe, a mieliśmy na to tylko 45 minut. Były to bardzo ciekawe zadania na myślenie.
Następnie pojechaliśmy do parku linowego nad zalewem. Pogoda dopisała i wspinaczka się udała. Kolejną atrakcją było kino w Galerii Felicity. Obejrzeliśmy seans pod tytułem ,,Dzieciak rządzi''. Film był bardzo śmieszny i zabawny.
Po filmie mieliśmy czas wolny na zakupy. Przed wyjazdem do domu pani Ela zrobiła nam niespodziankę i kupiła lody. Były pyszne. Do Wohynia wróciliśmy o godzinie 20:00. Było bardzo fajnie, wycieczka się udała i prosimy o więcej.

Maja Kropiwiec

Serdeczne podziękowania w imieniu dzieci składam Panu Witoldowi Buchowi, który wsparł wyjazd finansowo. Dzięki temu wsparciu uczniowie mogli skorzystać z „Przygody Escape Room”- nie jest to tania atrakcja, zważywszy, że i tak koszt wyjazdu był drogi, bo obejmował tylko jedną klasę szkolną. Jednak warto było umożliwić uczniom wyjazd klasowy  – do tej pory musieliśmy jeździć z klasami bądź młodszymi, bądź starszymi, gdyż nie ma równoległej klasy szóstej w tym roczniku. Radość uczniów i takie opinie jak - „takiego Dnia Dziecka jeszcze nie mieliśmy”, „było super”, itp. utwierdzają nas nauczycieli w tym przekonaniu. Jeszcze raz dziękuję Panu i rodzicom – wychowawca.