Walentynki 2022

ARCHIWUM > 2021/2022

Walentynki 2022

11 lutego 2022 r. świętowaliśmy w naszej szkole Walentynki. Jak co roku był to czas radości i przyjaźni.  Poczta walentynkowa  dostarczała życzenia i wyrazy sympatii zapisane przez uczniów na własnoręcznie wykonanych kartkach walentynkowych. Wiele pracy włożyły amorki w dostarczenie kartek  szkolnym przyjaciołom. Odpowiedzialność za to zadanie wzięli na siebie Tosia Szydlarz i Filip Jakimiuk z klasy 1 a, Wiktoria Rybicka, Julian Panasiuk i Julka Korolczuk z kl. 2b oraz Tosia Panasiuk i Lena Olesiejuk z kl. 4 a. Amorki dotarły do wszystkich adresatów, a najwięcej kartek zaniosły do klasy 1 a.
Uczniom, którzy byli na zdalnym nauczaniu, przesyłamy serdeczne życzenia i wyrazy sympatii. Liczymy, że w przyszłym roku wszyscy razem będziemy się bawić w Walentynki.

Agnieszka Juszczyńska