Czas na zdrowie

ARCHIWUM > 2017/2018

Uczniowie klasy 2A Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu wzięli udział w 6 edycji ogólnopolskiego konkursu "Czas na zdrowie" w roku szkolnym 2016/2017. Opiekunem grupy była wychowawczyni pani Anna Rożen. Uczniowie stworzyli grupę "Słodkie malinki" i swoim działaniem w środowisku lokalnym promowali zdrowy styl życia. Udało im się zorganizować wyjazd rowerowy do zaprzyjaźnionego ekologicznego gospodarstwa - pszczelarza pana Kazimierza Brudkowskiego. Młodzież chętnie przygotowała w szkole pyszne kanapki składające się z ekologicznych produktów, oraz słodkie wafle polane pysznym miodem. Został zorganizowany również dzień sportu, w którym uczniowie naszej szkoły wykazali się umiejętnościami sportowymi. Każdy uczeń znalazł coś dla siebie.

Grupę "Słodkie malinki" tworzyli:
1. Magdalena Mackiewicz
2. Michał Mironiuk