Dzień Kobiet 2020

ARCHIWUM > 2019/2020

„Jest w roku taki dzień, w którym smutki idą w cień…” I nasz szkolny Dzień Kobiet nie tylko był słoneczny, ale też energetyczny! Wszyscy młodzieńcy starali się uszczęśliwić swoje koleżanki kwiatami i upominkami organizowanymi w ramach akcji klasowych. Scena przygotowana przez p. Iwonkę Babicz-Kalinowską i p. Agnieszkę Juszczyńską powitała wszystkich zebranych pięknymi kwiatami, zapowiadając rychłe nadejście wiosny. Połączone chórki „Raczki” i „Iskra”, pod kierunkiem p. Elżbiety Tarasiuk, zaprezentowały krótką część artystyczną przeplataną życzeniami. Ponieważ w składzie chórów jest tylko dwóch chłopaków, więc dzielnie wspierały ich koleżanki, tradycyjnie ubrane „wiosennie”. Na koniec uroczystości uczniowie zaprezentowali „Teleexpres na Dzień Kobiet”, przygotowany pod kierunkiem p. Elżbiety Kornieckiej. Całość zakończyło żwawe „Sto lat” dla wszystkich dziewcząt i Pań w naszej szkole.
    Niech miłe uśmiechy i zapowiadane „bukiety z dobrych uczynków” nie opuszczają nas wraz z upływem tego dnia, a wszystkim świętującym niech raz jeszcze zabrzmi jeden z wierszyków:

red. E. Tarasiuk

„Najserdeczniejsze przyjmijcie życzenia
Zamiarów i marzeń spełnienia,
W działaniu i w pracy - sukcesów.
Niech szczęście pilnuje Waszego adresu,
Jak wierny cień trwa obok stale,
Niech sprzyja Wam wytrwale.”