Konkurs o PPN

ARCHIWUM > 2020/2021

11 czerwca 2021 r. w Urszulinie, w siedzibie dyrekcji Poleskiego Parku Narodowego odbyły się finały Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Kowalczyk i Aleksander Petkowicz, uczniowie klasy szóstej. Był czas na zwiedzanie i podglądanie kwitnących botanicznych perełek: storczyków, grzybieni i kosaćców. Był czas na zaprzyjaźnienie się z łosiem. Jednakże najważniejszą częścią był udział w konkursie. Nasi uczniowie dzielnie walczyli, wytężali pamięć, udzielali odpowiedzi. Godnie reprezentowali szkołę. Ich trud został nagrodzony. W swojej kategorii wiekowej byli najmłodszymi uczestnikami, a kategoria wiekowa obejmowała 27 startujących. Plan założony został wykonany. Padły deklaracje, że „za rok konkurs będzie nasz”
Z radością poczekam. :)

B. Banaszczyk