BAL KARNAWAŁOWY

ARCHIWUM > 2017/2018

BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to czas radosnej i wspaniałej zabawy. W czwartek, 4 stycznia 2018r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej.  Dzięki pomocy rodziców hala sportowa zamieniła się w salę balową. Jej zjawiskowy wygląd wprowadził uczniów w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której zaprosili DJ z SU.
  Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, diabełki, sportowcy, duchy, rycerze, różne zwierzątka i wiele innych postaci. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animatorzy z SU urozmaicali bal ciekawymi pomysłami zabaw. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. SU przygotował konkurs z nagrodami na najciekawszy  strój karnawałowy a trudnej oceny podęli się rodzice. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Uchaniuk z kl. IVc przebrana za Mumię. Drugie miejsce przyznano  Anecie Kościańczuk z kl. VI a w przebraniu Wilka. Trzecie miejsce zajęli Oliwier Trościańczyk z kl. IVb przebrany za Kosmonautę, i Anna Polak z kl. V przebrana za Dzidziusia. Uczniowie otrzymali „autorskie” nagrody od Samorządu.
   Przerwę  umilał dzieciom słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii. Szkolne bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, a wspólna zabawa przy muzyce pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie.
   Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w organizację tegorocznego balu.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Iwona Babicz-Kalinowska