Gala laureatów

ARCHIWUM > 2018/2019

W piątek 31 maja odbyła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez kuratora oświaty. Uroczystość odbywała się na KUL w Lublinie. W obecności Pani Teresy Misiuk-Lubelskiego Kuratora Oświaty, dyrektora LSCDN Pana Zielińskiego oraz Dziekana KUL ks.  Nagrodzono najlepszych uczniów w swoich dyscyplinach. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Klementewicz ucz. kl. IIIa, laureatka konkursu biologicznego oraz Bartosz Górski ucz. klasy IIIb, laureat konkursu fizycznego. Słowa uznania popłynęły również do nauczycieli fizyki i biologii Pani Danuty Kowalik i Pani Barbary Banaszczyk oraz dyrektora szkoły Pani Anny Teresy Kowalczyk. Przywieźliśmy nagrody, dyplomy i słowa uznania. Całości dopełniły wspólne zdjęcia nagrodzonych, nauczycieli i organizatorów konkursów. Młodzieży - Gratulujemy Wam, jesteśmy z Was dumni.

B. Banaszczyk