Sukces J. Maksymiuk

ARCHIWUM > 2018/2019

Olimpijski sukces Julki

Julia Maksymiuk znalazła się w gronie laureatów etapu okręgowego XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża zajmując II miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!
      15 marca 2019r., Julia Maksymiuk, uczennica kl.III B reprezentowała szkołę oraz rejon radzyński podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w Lublinie. Do konkursu przygotowywała ją Pani Anna Kowalczyk.
    Olimpiada przebiegała wieloetapowo. Do etapu szkolnego przystąpiło 26 uczniów z klas VII,VIII i III gim. Najlepsze wyniki uzyskały Julia Maksymiuk oraz Lidia Teleszko i awansowały do etapu rejonowego w Radzyniu Podlaskim. Na szczeblu rejonowym Julia zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu okręgowego. W Lublinie również Julia okazała się jedną z najlepszych i zajęła II miejsce. Jeszcze raz gratulujemy Julii. Dziękujemy również wszystkim, którzy włączają się w akcje prozdrowotne w szkole i promują zdrowy styl życia.

Opiekun SK PCK - Agnieszka Juszczyńska