Wiosenna piosenka

ARCHIWUM > 2020/2021

Szkolny konkurs piosenki wiosennej rozstrzygnięty!

„Być kobietą, być kobietą…” - a może
„Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty”?
 Każda z tych piosenek zapewne wybrzmiałaby dobrze w wykonaniu naszych uczniów. Właśnie rozstrzygnęliśmy nasz szkolny konkurs o szerokiej tematyce począwszy od Wiosny, poprzez Dzień kobiet, a na przyjaźni i miłości skończywszy. Po tak szerokiej gamie wokalnych przeżyć nagrodzone zostały cztery uczennice z dwóch kategorii wiekowych.
 W kategorii klas 1-3, uczeń artystycznie uzdolniony i zaangażowany
Grand Prix otrzymały:

• Aleksandra Ośko klasa 1a

• Lena Olesiejuk klasa 3a

W kategorii klas 4-8, uczeń artystycznie uzdolniony i zaangażowany Grand Prix otrzymały:

• Aleksandra Grzywaczewska klasa 7a

• Agata Korniecka klasa 7b

Gratulujemy podjętego wyzwania, świetnej autoprezentacji na przygotowanych nagraniach i artystycznych wykonań. Cieszymy się, że mimo pandemii udało się zorganizować ten konkurs oraz że daliście radę sprostać nowym wymaganiom, czyli przygotować swoje występy jako nagrania. Podziękowania należą się też członkom rodzin, którzy Wam pomagali pełniąc niejednokrotnie rolę operatorów sprzętu nagrywającego.
 Wszystkim zaangażowanym należą się podziękowania. Mamy nadzieję, że nagrody jakie otrzymaliście i jakie niespodzianki sobie wybraliście przyniosły Wam radość i zadowolenie z podjętego wysiłku. Czas pandemii nie pozwolił na huczne wręczanie nagród, nie wszystkie nagrodzone osoby - właśnie z tego powodu, mogły osobiście odebrać swoje upominki. Mamy jednak nadzieję, że i taka forma odbioru nagród była radością w tym trudnym, dla starszych uczniów wyizolowanym okresie.

Pozdrawiamy wszystkich uczniów i jeszcze raz gratulujemy nagrodzonym
komisja w składzie:

mgr Agnieszka Juszczyńska