Zakończenie klas 3 gim.

ARCHIWUM > 2016/2017

Dnia 22 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich gimnazjum. O godzinie 11 została odprawiona w kościele parafialnym pw. Św. Anny Msza Święta w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców. Następnie wszyscy udali się do szkoły. Uroczyste spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Anna Kowalczyk, która wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrodę wójta, którą otrzymała Kamila Korczyk.
 Następnie nauczyciele wręczyli nagrody za szczególne osiągnięcia, m.in. za wyniki w konkursach przedmiotowych, zawodach strażackich, pracę w teatrzyku szkolnym, Caritas oraz w Samorządzie Szkolnym. Zebrani obejrzeli świetny film o życiu szkoły, który nagrali sami uczniowie oraz teledysk, nagrany przez dziewczyny z okazji Dnia Chłopaka. Na zakończenie spotkania uczniowie przygotowali skecz, który przedstawiał dość wesołe posiedzenie rady pedagogicznej.
 Na koniec uczniowie obydwu klas zaśpiewali piosenkę oraz wręczyli dla nauczycieli kwiaty, które były podziękowaniem za trud włożony w ich nauczanie.

Weronika Samociuk, kończąca kl. 3A Gim.

PS
 Kabaretowe przedstawienie obrad Rady Pedagogicznej - świetnie i pomysłowo zagrane, wzbudziło wielki aplauz wśród publiczności, szczególnie "pedagogicznej…". Gratuluję młodzieży napisanego przez nich samych scenariusza i jego wykonania. Życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych i życiowych.

wychowawca: D. Tarasiuk