Wycieczka do Muzeum Moto...

ARCHIWUM > 2017/2018

Wycieczka do ZOO w Warszawie i Muzeum Motoryzacji i Techniki  w Otrębusach.

22 maja 2018 roku uczniowie klasy V, VIa i VIb uczestniczyli w wycieczce do ZOO w Warszawie i Muzeum Motoryzacji i Techniki  w Otrębusach. Uczniowie tak wspominają : „Na wycieczce do Warszawy najbardziej podobał mi się przejazd starym, piętrowym angielskim autobusem, bez dachu. Podziwialiśmy dworek Iwaszkiewicza, zatrzymaliśmy się koło siedziby Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, a w Brwinowie podziwialiśmy mural, na którym był Wacław Kowalski (aktor znany z roli Pawlaka w filmie „Sami swoi”). W muzeum mogliśmy wchodzić do czołgu i niektórych samochodów /Szymon/. „Najbardziej na tej wycieczce podobało mi się Muzeum w Otrębusach, ponieważ było tam dużo zabytkowych aut, karety, powozy, autobusy, motory, czołgi itp. Najbardziej podobał mi się Jaguar. Cała wycieczka bardzo mi się podobała, było super /Kamil/. „…Byliśmy też w ZOO w Warszawie. Było tam bardzo ciekawie. Dłużej zatrzymałam się przy kapucynkach, które skakały po całym wybiegu. Bardzo sprytne były lemury. Podziwialiśmy pingwiny i piękne flamingi. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy, kiedy wynurzy się hipopotam /Iza/. „Na wycieczce było bardzo fajnie, oraz na koniec wstąpiliśmy do Mc Donalda”/Magda/.

A. Juszczyńska