Warsztaty ozdób

ARCHIWUM > 2017/2018

Warsztaty wykonywania ozdób świątecznych

W dniach 18-20 grudnia 2017r. uczniowie uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez p. Iwonę Babicz-Kalinowską i p.Agnieszkę Juszczyńską. Uczestnicy mieli możliwość wykonania choinek z tkanin i drewna, ozdobienia ich wg. własnego pomysłu oraz uczyli się wykonywania kartek świątecznych metodą quillingu. Warsztaty były okazją do nauczenia się niektórych technik, poznania możliwości innego wykorzystania przedmiotów i materiałów zgromadzonych w domu. Wykonywanie własnoręcznie ozdób dostarczyło uczniom wiele satysfakcji i wprowadziło w przedświąteczny nastrój. Każdy z uczestników mógł zabrać do domu własnoręcznie wykonaną choinkę. Ozdoby wykonane przez uczniów i kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi od społeczności szkolnej zostały wręczone „Przyjaciołom Szkoły”.