ARCHIWUM > 2017/2018

22 grudnia 2017 r. w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia  wprowadzili nas młodzi aktorzy, którzy zaprezentowali społeczności szkolnej Jasełka. Zostały one przygotowane pod kierunkiem pani katechetki Renaty Czeczko.  Nad śpiewem kolęd czuwała pani Elżbieta Tarasiuk. Nastrój świąteczny podkreślała scenografia wykonana przez uczniów i panią Iwonę Babicz-Kalinowską oraz Agnieszkę Juszczyńską.  Po obejrzeniu Jasełek życzenia świąteczne złożyła Pani Dyrektor Anna Teresa Kowalczyk, która podzieliła się opłatkiem z gospodarzami klas. Uczniowie z wychowawcami przygotowali w tym dniu wigilie klasowe i podzielili się opłatkiem przekazanym przez panią Dyrektor. Melodie kolęd, rozbrzmiewające w niejednej klasie, przypominały nam o nadchodzących świętach.
  Uczniowie wystawili również Jasełka emerytom podczas spotkania opłatkowego w dn. 16 grudnia 2017 r. oraz  w kościele parafialnym 1 stycznia 2018 r.

Anna Juszczyńska, kl. IIC