Absolwenci o swoich wyborach

ARCHIWUM > 2016/2017

Zawód - leśnik

Szymon Domański, absolernt naszego gimnazjum, w dniu 4 maja poprowadził prezentację promującą technikum, którego jest uczniem, dla swoich kolegów.
 Trwającą pół godziny reklamą Technikum Leśnego w Białowieży zaczarował 60 uczniów gimnazjum. W barwny i ciekawy sposób przybliżał życie szkolne i możliwości kontynuacji nauki. Posługiwał się pięknym językiem. Wykazał dużą otwartość, opowiadając na bezpośrednie pytania uczniów o życie w szkole, internacie i poza domem.  Odpowiedziami swoimi zaciekawił prawie wszystkich. W jego wypowiedziach słychać było szczerość emocji, radość z dokonanego wyboru i zaangażowanie.
 W postawie, merytoryce i emocjach prezentował wysoki poziom świadomości i kultury. Kolegom niewiele młodszym dał należyty przykład wykorzystania własnego potencjału, a koleżankom dostarczył dodatkowo emocji, prezentując się w nienagannym, pachnącym mundurze.
 Odczuwam dumę z faktu, że jest absolwentem naszej szkoły - Barbara Banaszczyk, wicedyrektor ZS