Jasełka 2021

ARCHIWUM > 2021/2022

Witamy wszystkich, jak pewnie pamiętacie jeszcze w piątek 17.12.2021 r. odbyły się w naszej szkole „jasełka”, które przygotowaliśmy wspólnymi siłami. Tak więc wasi koledzy z klas VIII : Agata Korniecka, Olga Lendzion, Magda Zdunek, Piotrek Kawicz, Nikola Borysiuk, Aleksandra Grzywaczewska, Magda Jakimiec, Wiktoria Szymańska, Sara Simonian, Julka Mazur, Natalia Kaliszuk, Julka Kossowska, Martyna Szyszkowska, Ania Jakubiak, oraz z klasy VII : Magda Korniecka, Ola Samczuk, Hania Denisiuk, z kl. VI Milena Simonian, Gabrysia Trochimiak i prowadzęce Trzech Króli Werblistki Khadziżha Tsitskiewa, Khava Shagirieva, Karina Lepieva, Samiyakhon Alimova i z klasy Vb Ola Szymańska przy pomocy pani E. Tarasiuk i mnie czyli E. Kornieckiej przygotowali to co mogliście obejrzeć. Oczywiście nie byłoby tak ładnie gdyby nie śpiewający i grający uczniowie: Róża Kazubek, Franek Gadamski, Tosia Krawiec Magda Samczuk, Piotrek Kawicz i Bernard Szczycielski. Nie możemy zapomnieć o paniach, które przygotowały dekorację p. Kamila Rybicka, p. Katarzyna Wołowik i p. Iwona Babicz Kalinowska oraz wspomagających technicznie chłopców od strony nagłośnienia Jakub Płowaś, Czarek Uchaniuk.
  Jasełka są to historie przypominające coś co się wydarzyło dawno temu, ale pamiętajmy, że Jezus co roku odradza się w naszych domach, przyjmijmy Go z radością. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w imieniu wszystkich życzę spokojnych, zdrowych i szczęśliwych Świąt oraz szczęśliwego Nowego 2022 Roku. Zobaczcie jak wyglądały te nasze zmagania.

Pozdrawiam  E. Korniecka

klik - PIOSENKA ŚWIĄTECZNA