Dzień Nauczyciela

ARCHIWUM > 2016/2017

13 października świętowaliśmy Dzień Nauczyciela. Uczniowie klas drugich pod kierunkiem p. Barbary Wołosowicz i p. Joanny Kubaczyńskiej przygotowali pełną humoru część artystyczną. Życzenia swoim nauczycielom złożyły Samorządy Uczniowskie szkoły podstawowej i gimnazjum. Na spotkanie z pracownikami oświaty oraz emerytami przybyli przedstawiciele władz gminnych. Gościł wśród nas Wójt Gminy Wohyń Pan Stanisław Jóźwik, Przewodniczący Rady Gminy Pan Marek Kratiuk,  Sekretarz Gminy Pan Tomasz Jurkiewicz, Skarbnik Gminy Pani Maria Filipiuk oraz ks. proboszcz Roman Banasiewicz.
  Podczas wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Białej Podlaskiej zostali wyróżnieni nauczyciele pracujący w naszej szkole. Medale Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania z rąk pani kurator Teresy Misiuk odebrali p. Agnieszka Juszczyńska i p. Janusz Zając. Złoty Medal Za Długoletnią Służbę otrzymała p. Ewa Polak, który w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wręczył wicewojewoda lubelski p. Robert Gmitruczuk.

Agnieszka Juszczyńska