ARCHIWUM > 2016/2017

14 lutego odbył się bal karnawałowo-walentynkowy dla uczniów klas 4-6 naszej szkoły

Bal rozpoczął się polonezem w wykonaniu uczniów klasy czwartej. Układ taneczny przygotowała p. Krystyna Łobejko. Taniec bardzo się wszystkim spodobał  i dołączyli do niego inni uczniowie, nauczyciele i rodzice. Karnawałową atmosferę poczuliśmy dzięki uczniom, którzy na ten wieczór przebrali się w starannie dobrane, fantazyjne stroje. Za najciekawsze kostiumy przyznano nagrody. Uczniowie świetnie bawili się na parkiecie. Dziewczynki z klasy szóstej zaprezentowały przygotowane wcześniej układy taneczne oraz zachęcały do wspólnej zabawy. Podczas imprezy uczniowie chętnie brali udział w konkursach m.in. „Polszczyzna” , „Mistrz skoków” i innych.
  Oprawę muzyczną zapewnili starsi koledzy: Adrian Maliszewski, Damian Krupski i Paweł Łaski.  Podczas zabawy panowała fantastyczna atmosfera. W pięknie udekorowanych salach lekcyjnych rodzice przygotowali poczęstunek dla swoich pociech. Wszyscy uczestnicy  wspaniale się bawili, tańcom nie było końca. Czas dobrej zabawy upłynął stanowczo za szybko. Na pewno tegoroczny bal był niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.

Opiekun SU w Szkole Podstawowej
I. Babicz-Kalinowska