Warsztaty komputerowe 2

PROJEKT LOWE

INFORMACJA Warsztaty komputerowe
marzec 2021
Darmowe warsztaty komputerowe dla mieszkańców gminy Wohyń
Grant:  ” Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji wsparcie edukacji ustawicznej dorosłych w Gminie Wohyń”

Proponowane szkolenia, to dwa spotkania warsztatowe po 4 godz. lekcyjne (terminy popołudniowe lub soboty). Są one skierowane do osób, które mają małe doświadczenie w obsłudze komputera lub widzą potrzebę opanowania umiejętności w podanych zagadnieniach (tematy możemy zmienić w przypadku takich potrzeb uczestników).
Treści i  ćwiczenia dostosowujemy do potrzeb danej grupy, dlatego przy deklarowaniu chęci udziału w szkoleniu warsztatowym (praktycznym - przy komputerze), proszę o zaznaczenie, czy jest się początkującym użytkownikiem, czy też średniozaawansowanym. Będzie to pomocne przy doborze treści warsztatowych
niektóre kwestie będziemy pomijali, a inne poszerzali.
W zakładce LOWE, są informacje o szkoleniach, które już były, można więc przeanalizować zawarte tam moduły tematyczne (prezentowane zdjęcia, to właśnie odbiór zaświadczeń po warsztatach, które już za nami). Te treści, które Państwa zainteresują, można wprowadzić do bieżących warsztatów. Prosimy o zgłaszanie własnych sugestii, a postaramy się wyjść Państwa oczekiwaniom na przeciw.
Chęć udziału w Warsztatach można zgłaszać do dyrektora szkoły/sekretariat, lub bezpośrednio na adres e-mail:
warsztaty.komputerowe@szkolawohyn.pl
Warsztaty prowadzone są w Zespole Szkół w Wohyniu, przez mgr Elżbietę Tarasiuk.
Dokładny terminarz spotkań warsztatowych będzie przedstawiony na stronie
www.szkolawohyn.pl zakładka LOWE, już za kilka dni.
Wszystkich chętnych zapraszamy.

Link do informacji o szkoleniach marcowych - zobacz

animatorzy LOVE