Gabinet Pielęgniarki

ARCHIWUM > 2017/2018

Gabinet Pielęgniarki już otwarty.

Dzień 12 stycznia 2018r. stał się historycznym dniem w naszej szkole. „Otwieramy dzisiaj pierwszy gabinet pielęgniarki w historii naszej szkoły. Jest to miejsce, do którego będziecie mogli przyjść zawsze, po to, aby uzyskać pomoc przedlekarską w przypadku nagłych zachorowań czy  urazów.” tymi słowami zwróciła się do uczniów Pani Dyrektor Anna Teresa Kowalczyk.
  W tym wyjątkowym dniu gościliśmy w szkole osoby, dzięki których życzliwości  i zaangażowaniu powstał w szkole gabinet pielęgniarki -  Wójta Gminy Wohyń Pana Stanisława Jóźwika  oraz Kierownika Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wohyniu Pana Doktora Ryszarda Gaworeckiego. Wśród zaproszonych gości nie zbrakło opiekującej się już od wielu lat uczniami Pani Pielęgniarki Mirosławy Bednarzewskiej -  to na jej pomoc, wsparcie i ciepły uśmiech będą mogli codziennie liczyć uczniowie.  Wspólnie z nami byli w tym dniu również Wicedyrektor Szkoły  Pani Barbara Banaszczyk, Sekretarz Gminy Wohyń Pan Tomasz Jurkiewicz oraz Kierownik Zespołu Administracji Szkół Pani Agnieszka Buch.
  W tym szczególnym dniu społeczność uczniowską reprezentowały dzieci z przedszkola -  Ania Sawczuk i Michał Kłoczko,  przedstawiciele samorządu uczniowskiego  szkoły podstawowej - Wojciech Kukiełka kl. VII b i Anna Gadamska kl. VI b i gimnazjum - Adrian Kłoczko kl. IIIB. Dzieci i uczniowie, po uroczystym „przecięciu”  wstęgi, po raz pierwszy przekroczyli próg Gabinetu Pielęgniarki. Cieszymy się z obecności wśród nas Pani Pielęgniarki i życzymy jej spokojnych dni w naszej szkole.

A. Juszczyńska