Pokaz Mody

ARCHIWUM > 2017/2018

Pokaz Mody

29 listopada 2017r. zaprezentowałyśmy  społeczności szkolnej Pokaz Mody. W ten sposób podsumowałyśmy  projekt uczniowski „Historia makijażu i stylu ubierania się od 1920 r.” przygotowywany pod kierunkiem pani Iwony Babicz-Kalinowskiej.  Przedstawiłyśmy  jak zmieniały się trendy w makijażu, fryzurach i modzie na przestrzeni stu lat. Modę lat dwudziestych zaprezentowała Julia Maksymiuk kl. IIb, trzydziestych - Agata Chilimoniuk kl.  IIc, czterdziestych Martyna Szaroń kl.  IIc, pięćdziesiątych Anna Juszczyńska kl.  IIc, sześćdziesiątych Natalia Siemionek kl.  IIc, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych Alicja Skocz kl.  IIc, dziewięćdziesiątych Julia Sawczuk kl.  IIc, dwutysięcznych Izabela Świderska kl.  IIc, dziesiątych   dwudziestego pierwszego wieku Aleksandra Maliszewska kl.  IIc, czasy współczesne Dorota Banachowicz kl. IIb. Całość poprowadziła Milena Siemionek kl. IIb, zwracając uwagę widowni na charakterystyczne szczegóły przedstawiane w kreacjach modelek.  Oprawę muzyczną do pokazu przygotowała Julia Maksymiuk.
  Nasz pokaz wywołał duże zaskoczenie wśród oglądających. Zostałyśmy nagrodzone gromkimi brawami. Usłyszałyśmy wiele pozytywnych i miłych komentarzy. Zaprezentowałyśmy również nasz pokaz gościom zebranym na festiwalu piosenki. Było to dla nas ciekawe przeżycie i fajna przygoda.

Uczestniczki projektu: Anna, Dorota i Milena