Nkrętki dla Hospicium

ARCHIWUM > 2017/2018

Plastikowe nakrętki dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Od ośmiu lat systematycznie przekazujemy plastikowe nakrętki do Hospicjum. 16 stycznia  2018r. oddaliśmy 18 worków nakrętek. Akcja się nie kończy, zbieramy do końca roku, przez wakacje, w przyszłym roku, i w następnym…..
   Po co zbieramy nakrętki?
   Dzięki nakrętkom i dobremu sercu możemy pomóc Podopiecznym Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Zebrane plastikowe nakrętki po napojach, mleku, oleju, płynach, szamponach, żelach pod prysznic, itp. trafiają do recyklingu, a za uzyskane pieniądze można spełnić marzenia nieuleczalnie chorych dzieci.
    Nie wyrzucaj do kosza plastikowych nakrętek!
  Jeżeli masz w domu zebrane plastikowe nakrętki to przynieś do szkoły i dołącz do akcji zbierania nakrętek. Każdą plastikową nakrętkę  można wrzucić do „Zakrętkożercy” w holu szkoły.
  Dziękuję uczniom klasy VI „a” oraz Panu Darkowi Rożnowi za pomoc w przygotowaniu worków z nakrętkami oraz wszystkim uczniom, którzy pomagali załadować worki do samochodu z Hospicjum.

Agnieszka Juszczyńska