ARCHIWUM > 2015/2016

Dzień Dziecka w naszej szkole

1 czerwca 2016 był super!!! Rozpoczęliśmy go tanecznym krokiem. Na sali gimnastycznej zebrali się wszyscy uczniowie szkoły, aby obejrzeć pokaz, który zaprezentowały trzy grupy taneczne ze szkoły podstawowej. Tańce były bardzo żywiołowe, pełne energii i radości. Następnie poszliśmy z naszymi nauczycielami  na boisko, które w dniu dzisiejszym zapełniło się wieloma atrakcjami. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Młodsi bawili się w basenie z piłeczkami, na dmuchanym placu zabaw. Zjeżdżaliśmy na trzech zjeżdżalniach. Skakaliśmy na euro bungee i trampolinie, graliśmy w mega piłkarzyki , łapaliśmy banany na bungee ranie. Młodsi i starsi urządzali sobie przejażdżkę kolejką, ujeżdżaliśmy dwa niesforne dmuchane konie, siłowaliśmy się taranami, chodziliśmy w potrójnych spodniach i czteroosobowych nartach. Wbijaliśmy gole do bramki celnościowej. Największą furorę zrobił mechaniczny byk rodeo, do którego non stop była kolejka.
   Rodzice przygotowali nam wspaniałe poczęstunki w klasach. Dzień był bardzo udany. Będziemy go mile wspominać.

Ania Juszczyńska kl VI B