ARCHIWUM > 2021/2022

Pierwszy dzień wiosny - Dzień bez plecaka

W tym roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowaliśmy w naszej szkole „Dzień bez plecaka”. Uczciliśmy w ten sposób pierwszy dzień wiosny. Akcja polegała na tym, że zamiast w tornistrze, uczniowie mieli przynieść swoje książki i zeszyty w wybrany przez siebie sposób. Pomysłowość nie znała granic. Na korytarzach mogliśmy obserwować plecaki zastąpione m.in. przez garnki, koszyki, wózki, kosze na śmieci, szuflady, blaszki do ciasta, foteliki dziecięce. Jednymi z najbardziej oryginalnych pomysłów były chlebak, obudowa komputera czy beczka do kiszenia kapusty. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, pokazali, że potrafią dobrze się bawić i tego dnia zaskoczyli nas swoją kreatywnością.

red. Oskar Szczygielski

Zdjęcia: Anna Mackiewicz, Oskar Szczygielski