Wspominamy zimę 2019

ARCHIWUM > 2018/2019

W dniach od 10 do 20 lutego 10 uczniów z naszej szkoły odpoczywało na Harendzie. W drodze do Zakopanego zwiedzaliśmy kopalnię soli w Bochni (Kopalnię Soli) w tym roku wędrowaliśmy nową edukacyjną trasą. Zima łagodna lecz śnieżna przywitała nas za Nowym Targiem). Przez pięć dni nabywaliśmy i doskonaliliśmy umiejętności jazdy na nartach lub desce Poza urokami stoków na Harendzie mieliśmy możliwość podziwiani piękna gór korzystając z wyciągów na Gubałówkę i Kasprowy Wierch. Dwukrotnie moczyliśmy się w gorącej wodzie, podczas trzygodzinnych pobytów, w Aquaparkach w Bukowinie i Białce Tatrzańskiej. Zwiedzaliśmy Zakopane ( Krupówki, Krzeptówki i Wielką Krokiew. W kinie "Sokół" oglądaliśmy film "Odlot".

red. B. Banaszczyk