Koncert Kameralny II

Szkolny Koncert Kameralny „Ach, co to będzie za muzyka”

W środę 11 maja b.r. uczniowie prezentowali swoje talenty wokalne i instrumentalne na drugim Szkolnym Koncercie Kameralnym. Występy uczniowskie nawiązywały do tematu - oblicza wiosny. Rozpoczęliśmy piosenką szkolną „To właśnie wiosna” w wykonaniu klas 4a i 4b, przy akompaniamencie w wykonaniu Bernarda Szczygielskiego (kl. 4a). Kolejne dwie prezentacje wokalne w wykonaniu uczniów klasy 3 a, oraz połączonych chórów szkolnych Raczki i Iskra, to piosenki: „Na łące” oraz „Koncert na połoninie”.
 Kolejną częścią koncertu były prezentacje instrumentalne. Utwory
wybrane przez siebie, prezentowali: Antonina Panasiuk (4a) pianino; Paweł Tokarski (5a) saksofon; Kajetan Kondraszuk (5b) pianino; Franciszek Gadamski (7a) akordeon; Milena Kocko (7a) gitara akustyczna; Oliwia Petkowicz (8c) pianino. Koncert zakończyliśmy wokalnie chór szkolny z piosenką „Jaworzyna” oraz Dance Monkey na Bum bum rurkach, w wykonaniu klasy 3b. Zapraszamy do obejrzenia montażu filmowego na naszej stronie oraz pozostałych relacji video nakręconych przez panią Katarzynę Szyndlarz, publikowanych pod adresem: lt (20+) Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu | Facebook.
 Mam nadzieję, że koncert wszystkim oglądającym się podobał. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny
temat niech będzie niespodzianką

Elżbieta T.