Konkurs o Karolu Lipińskim

ARCHIWUM > 2016/2017

Trzyosobowa reprezentacja naszej szkoły na półfinałach i finale V Konkursu wiedzy o życiu i twórczości Karola Lipińskiego oraz o Dniach Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim…

Konkurs zorganizowany przez Radzyńskie Towarzystwo Muzyczne im. Karola Lipińskiego pod patronatem burmistrza Radzynia Podlaskiego i starosty radzyńskiego odbył się 29 marca b.r. W eliminacjach pierwszego stopnia wzięło udział 129 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu radzyńskiego, zaś do kolejnego etapu przeszło 28-u. Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: Agnieszka Jeż przewodnicząca, Andrzej Kotyła i Dorota Szostakiewicz. Nasza reprezentacja - z dobrym wynikiem, dotarła do finału, i tak Wiktoria Klementewicz zdobyła III miejsce a Patrycja Muszyńska wyróżnienie; wszyscy uczestnicy półfinału otrzymali pamiątkowe albumy zaś wyróżnieni i osoby na podium bardzo atrakcyjne nagrody z pamiątkowymi dyplomami.
    Więcej informacji na stronie:
opinie.news
   Dziękuję uczennicom za zaangażowanie i wkład pracy oraz Państwu Gadamskim (rodzicom uczestniczki konkursu Anny Gadamskiej) za dowiezienie dzieci na konkurs
Elżbieta Tarasiuk.