ARCHIWUM > 2017/2018

22 stycznia odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Montaż słowno-muzyczny przygotowały klasy 0 a, b, c pod kierunkiem wychowawców: Elżbiety Mazurek, Ewy Foremskiej-Krupskiej oraz Renaty Gidlewskiej. Klasa 0a zatańczyła ,,Taniec pszczółki Mai”. W swój występ wszystkie maluchy włożyły wiele pracy oraz serca, za co otrzymały gromkie brawa. W uroczystości wzięli udział uczniowie kl. 0 - III, rodzice oraz zaproszeni goście - Babcie i Dziadkowie. Po części oficjalnej każda klasa zaprosiła Znakomitych Gości do swoich sal, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości: życzenia, wiersze, piosenki oraz wręczenie własnoręcznie wykonanych na warsztatach garncarskich upominków a do tego wiele słodkich buziaków.

Elżbieta Mazurek