Andrzejki klas IV-VI

ARCHIWUM > 2017/2018

Andrzejki klas IV-VI

Uczniowie z niecierpliwością oczekiwali na Andrzejki, dzień inny niż wszystkie - dzień tajemniczych wróżb, połączony z zabawą i tańcem. Zabawa andrzejkowa odbyła się w naszej szkole 23 listopada 2017 r.  Samorządy wszystkich klas przez kilka dni przygotowywały z zaangażowaniem zabawy i wróżby. W zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły uczestników dyskoteki wróżki. Katalog wróżb był różnorodny, bo każdy chciał usłyszeć o sobie coś wyjątkowego. Chętnych nie brakowało i przez cały czas stoiska z andrzejkowymi wróżbami były oblegane przez uczniów. Czas pomiędzy wróżbami  urozmaicały zabawy przy piosenkach przygotowanych przez chłopców z klasy piątej. Oprócz tańców dzieci mogły wziąć udział w konkursach i zabawach, które przygotowali i przeprowadzili przedstawiciele samorządu uczniowskiego. W przerwie można było zakupić w sklepiku napoje i coś słodkiego.
  Andrzejkowy wieczór okazał się fantastycznym spotkaniem towarzyskim, wspaniałą zabawą, która dostarczyła wielu niezwykłych przeżyć i emocji.
Był to wieczór czarów i magii… oczywiście z zastrzeżeniem, że jest to wyłącznie forma zabawy i podtrzymania tradycji organizowania hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem.
  Michał Gil z klasy 4b, tak podsumował Andrzejki: „Impreza była bardzo fajna, było dużo kolegów i koleżanek. Bawiliśmy się przy głośnej muzyce. Było super.”

Iwona Babicz-Kalinowska