Podchody

ARCHIWUM > 2016/2017 > "Muzeum..." podsumowanie

We wtorek 4 października 2016r. zorganizowane zostały podchody „Ślady żydowskiej historii w Wohyniu".
W podchodach wzięły udział trzy pięcioosobowe drużyny z klasy 1a, 1b, 1c gimnazjum. Uczniowie mieli wykonać 3 zadania według podanej instrukcji w jak najszybszym czasie (zad. 1 ułożyć puzzle, zad. 2 odnaleźć w mieście adresy domów zamieszczonych na mapie, zad.3 rozwiązać krzyżówkę). Zadania przygotowały koordynatorki projektu Agnieszka Juszczyńska, Iwona Babicz-Kalinowska i Barbara Stepaniuk- bibliotekarka i nauczycielka j. polskiego.
Komisja czuwająca nad przebiegiem podchodów w składzie: Barbara Stepaniuk, Anna Rożen, Krzysztof Kowalczyk wyłoniła zwycięzców: 1 miejsce
kl. 1b, 2 miejsce kl. 1c, 3 miejsce kl. 1a.
Drużyna klasy 1a: Michał Mironiuk, Karolina Daniłkiewicz, Milena Uchaniuk, Paulina Karpiuk, Katarzyna Pacześniowska
Drużyna klasy 1b: Lidia Teleszko, Milena Siemionek, Dominika Juchnowicz, Klaudia Harasim, Zuzanna Petkowicz
Drużyna klasy 1c: Adrian Ciok, Nikola Czeczko, Izabela Świderska, Alicja Skocz, Anna Juszczyńska.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Agnieszka Juszczyńska