Choinka szkolna 2020

ARCHIWUM > 2019/2020

„Kręć się, podryguj, w rytm się wczuj
Na pewno znajdziesz taniec swój
Daj porwać się w rytm samby, cza-czy
Każdy jak umie, jak chce
tańczy”
/Agata Dziechciarczyk/
      W bieżącym roku szkolnym nasza zabawa choinkowo-karnawałowa zorganizowana dla kilku grup wiekowych, odbywała się w atmosferze „konkursu na najciekawsze przebranie”, czyli tradycyjnie od kilku już lat. A ponieważ wspominamy o tradycji, to uczniowie nie próżnują aby zaskoczyć czymś nowym, ciekawym super, niech rozwijają swoją kreatywność nagrody czekają. Młodsze grupy w tańcu organizował Didżej zaproszony przez rodziców i tu nagrodę otrzymał każdy przebrany uczestnik. Starsi lubią własne inicjatywy, więc pieczę nad balem objął SU przebrane osoby konkurowały w prezentacjach stroju przy dźwiękach muzyki przygotowanej przez zespół uczniów wdrażających się do funkcji Didżeja na potrzeby szkolnych dyskotek. Nagrodą są od kilku już lat talony na ocenę celującą z wybranego przedmiotu, więc chętnych do „przebrania” nie brakuje. Wytypowano trzy nagrody publiczności i sporo nagród przydzielonych przez szkolne jury. Finałem tej atrakcji, był wspólny taniec Kolorowa stonoga”! Daliśmy radę przetańczyć kilka okrążeń w tym materiale J Po takich wysiłkach większość uczniów skorzystała - z przygotowanych wcześniej przez rodziców lub samodzielnie, przysmaków. Czekamy na kolejne atrakcje za rok!

red. E. Tarasiuk