ARCHIWUM > 2016/2017

Już po raz ósmy społeczność szkoły przygotowała ołtarz na Boże Ciało oraz aktywnie uczestniczyła w procesji ulicami Wohynia. Pracami przy ubieraniu ołtarza koordynowała p. Iwona Babicz-Kalinowska i p. Anna Tchorzewska. W ubieranie ołtarza zaangażowali się również: Agnieszka Juszczyńska , Renata Czeczko, Joanna Kubaczyńska, Barbara Banaszczyk, Jolanta Chacewicz, Monika Panasiuk, Katarzyna Ossowska, Anna Kowalczyk, Ryszard Kowalczyk, Krystyna Chrostowska, Dariusz Rożen. Kwiaty do ołtarza przynieśli uczniowie, nauczyciele, rodzice. Brzózki, tak jak w latach ubiegłych, przywieźli pracownicy Pryzmatu. Podczas procesji grali  werbliści pod kierunkiem pani Elżbiety Tarasiuk, panie katechetki Renata Czeczko i Elżbieta Korniecka opiekowały się uczniami, którzy nieśli poduszeczki, różaniec, figurki, sypaczkami.

A. Juszczyńska