Zimowe półkolonie

ARCHIWUM > 2020/2021

Dzięki pracy dyrektorów szkół z terenu Gminy Ulan-Majorat i Wohynia oraz Ulańskiego Forum Inicjatyw Społecznych we współpracy z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników, Wójtem Gminy Ulan-Majorat i Wójtem Gminy Wohyń w dniach 11-15 stycznia 2021 r. w naszej szkole odbyły się półkolonie. Uczestnikami byli uczniowie klas I-IV z Wohynia, Bezwoli, Ostrówek i Branicy.
       W programie półkolonii znalazły się: gry i zabawy sportowe (w tym zabawy na dmuchańcach), gry i zabawy rekreacyjne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zajęcia plastyczne, warsztaty mydlarskie, zajęcia taneczne i muzyczne, zajęcia teatralne, zajęcia kulinarne-pieczenie pizzy, gofrów, ciasteczek witrażowych, zabawy na śniegu.

red. B. Banaszczyk