"Pszczoła to skarb"

ARCHIWUM > 2020/2021

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY LAUREATAMI KONKURSU PLASTYCZNEGO "PSZCZOŁA TO SKARB"

W dniu 19 czerwca 2021r. uczniowie Zespołu Szkół w Wohyniu zostali nagrodzeni  w XXII edycji konkursu plastycznego, na szczeblu powiatowym: "Pszczoła to skarb". Prace były oceniane w czterech kategoriach: przedszkolak, junior, młodzik i senior. Spotkanie rozpoczęto występem przedszkolaków, grupy starszaków z przedszkola w Wohyniu. Dzieci były przygotowane  pod kierunkiem wychowawcy grupy - Katarzyny Trościańczyk. Deklamowały wiersze o tematyce pszczelarskiej i wykonały taniec :"Misia".
Laureaci konkursu: "Pszczoła to skarb"  z Z.S.P. w Wohyniu zajęli następujące miejsca:
- w kategorii junior: III miejsce Wiktoria Rybicka - kl.Ib, wyróżnienie Jakub Lipiec  kl.I b;
- w kategorii młodzik: I miejsce Katarzyna Grzywaczewska- kl.IV a, wyróżnienia: Gabriela Trochimiak - kl. V, Jakub Grzesiak kl. IV a;
- w kategorii senior: I miejsce: Miłosz Trościańczyk kl.VII a, II miejsce: Aleksandra Korolczuk kl.VII b.
Uczniowie otrzymali nagrody, a spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem. Zapraszamy wszystkich  do udziału w konkursie już za rok. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

Artykuł opracowała Katarzyna Trościańczyk