Wycieczka klas siódmych

ARCHIWUM > 2017/2018

Wycieczka klas siódmych- Siedlce

14 marca 2018 r. odbyła się druga wycieczka edukacyjno- rozrywkowa dla uczniów klas siódmych pod opieką p.  A. Juszczyńskiej i B. Pawelec. Najpierw obejrzeliśmy spektakl pt. „Antygona” wystawiany na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Wydawałoby się, że w tej tragedii antycznej, znanej chyba wszystkim, nic już nie może zaskoczyć widza. Połączenie gry doświadczonej obsady aktorów i młodzieży uczącej się w Teatrze ES, magia słowa i tańca sprawiły jednak, że  przedstawienie przykuwało uwagę widzów i bardzo się podobało.
  Drugim punktem wycieczki był Escape Room, czyli pobyt w Wagarowni.  Grupy miały około godziny, aby wydostać się z zamkniętego pokoju. By to zrobić, należało rozwiązać kilka zagadek, wykazać się umiejętnością współpracy i logicznego myślenia oraz zręcznością. Zmagania dostarczyły wielu emocji.
    Czekamy na kolejne wydarzenie- warsztaty, które poprowadzi aktor grający rolę Terezjasza w „Antygonie”, pan Maciej Czapski.

B. Pawelec